SVETE MAŠE

Poned., 28. nov.

 

6.00 Trebnje

17.00 Šentlovrenc

17.00 Breza

18.00 Trebnje

+ Ivanka in Ivan Rugelj

+ Franc in Ivanka Grčman

+ Kristina Novak

+ starši in sestri Smolič (Grmada)

Torek, 29. nov.

 

17.00 Račje Selo

18.00 Trebnje

+ Alojzija in Jože Grm (obl.)

+ Stanislav (obl.) in Terezija Povhe

Sreda, 30. nov.

Andrej

15.00 DSO

17.00 Škovec

18.00 Trebnje

+starši, bratje, sestre in Erika Metelko (obl.)

+ Marjan in Magdalena Hostnik (obl.)

+ Felicita Oprešnik (obl.)

Četrtek, 1. dec.

 

17.00 Šentlovrenc

17.00 Sv. Marjeta

18.00 Trebnje

18.00 Trebnje

+ Franc Lah

+ družina Gabrijel (Grm)

+ Vida Novak (obl., Paradiž)

+ Vera Vidmar (30. dan)

Petek, 2. dec.

prvi petek

17.00 Šentlovrenc

17.00 Šentlovrenc

17.00 Sv. Marjeta

18.00 Trebnje

+ Jože Barle (7. dan)

+ Marija in Alojzij Flere (obl.)

+ Marija Sever (1. obl.) in Stane

+ Georges Tahan

Sobota, 3. dec.

prva sobota

8.00 Velika Loka

17.00 Štefan

18.00 Trebnje

+ Viktor Pangerc

+ Alojz in Slavka Zupančič

+ Justina Meglič (obl.)

2. ADVENTNA NEDELJA

4. december

7.00 Trebnje

8.30 Trebnje

9.30 Šentlovrenc

10.00 Trebnje

za žive in pokojne župljane

+ Matija, starši, brata in sestre Sila

+ Franc Lah

+ Franc Ilovar (obl.) in Janez Podpadec

Poned., 5. dec.

 

6.00 Trebnje

17.00 Sv. Marjeta

18.00 Trebnje

v zahvalo za božjo pomoč

+ Anica in Stane Murn (obl.)

+ Amalija Smolič

Torek, 6. dec.

Nikolaj (Miklavž)

17.00 Sv. Marjeta

18.00 Trebnje

18.00 Trebnje

+ Franc in Marija Opara

+ Janez Bartolj

+ Franc Petelin (1. obl.)

Sreda, 7. dec.

Ambrož

17.00 Šentlovrenc

18.00 Trebnje

18.00 Trebnje

+ Jože Vrhovec in Bernarda Hostnik

+ Alojz Marn in Marija Meglič

Jože Pekolj (obl.) in družina Zakrajšek

Četrtek, 8. dec.

Brezmadežno spočetje Dev. M.

17.00 Šentlovrenc

17.00 Sv. Marjeta

18.00 Trebnje

+ Marija Grčman

+ Marija In Jože Avbar

+ Filip Šilc (obl.)

Petek, 9. dec.

 

17.00 Šentlovrenc

17.00 Sv. Marjeta

18.00 Trebnje

+ Leopold Štepec

+ starši Mežan (Lipnik)

+Terezija (obl.) in Stanislav Povhe, Anica Pekolj

Sobota, 10. dec.

 

8.00 Velika Loka

17.00 Sv. Marjeta

18.00 Trebnje

po namenu

+ Marija Hrastar (30. dan)

+ Frančiška Jeraj (obl.), Marjan in Jožefa Turk

3. ADVENTNA NEDELJA

11. december

7.00 Trebnje

8.30 Trebnje

9.30 Šentlovrenc

10.00 Trebnje

10.00 Sv. Ana

za žive in pokojne župljane

+ Ciril in Ida Novak (obl.)

+ Jože Grm in starši Femec

+ Angelca in Franc Marinčič (obl.)

na čas sv. Luciji za zdravje oči