SVETE MAŠE

Poned., 19. sept.

 

6.00 Trebnje

18.00 Sv. Marjeta

19.00 Trebnje

+ Božidar Pungartnik

+ oče Franc in hčerka Olga Bevec

+ Angelca Marinčič

Torek, 20. sept.

korejski mučenci

18.00 Lukovek

19.00 Trebnje

+ Helena Jurše Rogelj

+ starši Rojc in brat Igor

Sreda, 21. sept.

Matej

15.00 DSO

18.00 Šentlovrenc

18.00 Sv. Marjeta

19.00 Trebnje

+ Ana Javornik (7. dan)

+ Jože Vrhovec

+ Jožefa in Anton Maver (obl.)

+ Fili Kravcar (obl.)

Četrtek, 22. sept.

 

18.00 Šentlovrenc

18.00 Sv. Marjeta

19.00 Trebnje

19.00 Trebnje

+ družina Pekolj (Mali Videm)

+ Marjan Smrke (obl.)

+ starša Jožefa (obl.) in Matija in brata Vidmar

+ Franc Kmet (7. dan)

Petek, 23. sept.

p. Pij

18.00 Šentlovrenc

18.00 Sv. Marjeta

19.00 Trebnje

19.00 Trebnje

+ starši in sorodniki Zupančič (Veliki Videm)

+ Marija in Ludvik Zupančič

+ Jože Hren (obl.)

+ Angela Mahnič (30. dan)

Sobota, 24. sept.

 

10.00 Trebnje

19.00 Trebnje

SV. BIRMA - za birmance

+ Starši Ozimek (Vrhtrebnje)

26. NEDELJA

MED LETOM

25. september

7.00 Trebnje

8.30 Trebnje

9.30 Šentlovrenc

10.00 Trebnje

za žive in pokojne župljane

+ Peter in Rozalija Novak

+ družina Jarm (Dolga Njiva)

+ Kresavčkovi, Mici (obl.), mož in sin

Poned., 26. sept.

Kozma in Damijan

6.00 Trebnje

18.00 Sv. Marjeta

19.00 Trebnje

za spreobrnjenje

+ Mojca Verščaj

+ Nevenka Rus

Torek, 27. sept.

Vincencij

18.00 Sv. Marjeta

19.00 Trebnje

+ Frančišek Čeh

+ Justina in Drago Vidmar

Sreda, 28. sept.

18.00 Šentlovrenc

18.00 Sv. Marjeta

 

19.00 Trebnje

+ Jože Babič in Blaž Bregar (obl.)

+ Marija in Janez Sebanc, Marija in Jože Kunštek,

Jožefa Vrtačnik

+ Marija (Nada) Rus

Četrtek, 29. sept.

Mihael, Gabrijel in Rafael

18.00 Šentlovrenc

18.00 Šentlovrenc

19.00 Trebnje

20.00 Dečja vas

+ Justina in Jože Uhan (Štefan)

+ Franc Lavriha (obl.)

+ Boris Slak (1. obl.)

+ družina Strajnar

Petek, 30. sept.

Hieronim

18.00 Šentlovrenc

18.00 Sv. Marjeta

19.00 Trebnje

19.00 Trebnje

+ Janez Jarm

+ Ludvik in Božidara Gabrijel

+ Alojz Legan (30. dan)

+ Georges Tahan

Sobota, 1. oktober

Terezija Deteta Jezusa

8.00 Velika Loka

19.00 Trebnje

20.00 Breza

+ Sandi Andolšek, mlajši

+ Terezija in Peter Gerlica

+ Marija Novak (obl.)

ROŽNOVENSKA NEDELJA

2. oktober

7.00 Trebnje

8.30 Trebnje

9.30 Šentlovrenc

10.00 Trebnje

10.00 Dečja vas

za žive in pokojne župljane

+ Jože Podpadec, sin Jože in starši

+ Terezija, Frančiška in Stane Ovnik

+ družina Pavlin

na čast sv. nadangelu Mihaelu za sosesko