SVETE MAŠE
Poned., 15. april
|
6.00 Trebnje 18.00 Sv. Marjeta 19.00 Trebnje |
za uspešno zdravljenje od raka + Anton Grandljič st. in ml. in Milena + Angelca Eržek (obl.) |
Torek, 16. april Bernardka Lurška |
18.00 Sv. Marjeta 18.00 Sv. Marjeta 19.00 Trebnje |
+ Marija Kolenc (7. dan) + Cirila Smrekar + Angelca (obl.) in Alojz Udovič (Repče) |
Sreda, 17. april
|
15.00 DSO 18.00 Breza 19.00 Trebnje |
+ Rajko Drobnič + starši Šalehar, brat in Darinka, Jože Rus + Zora Hrastar (obl.) |
Četrtek, 18. april
|
18.00 Šentlovrenc
18.00 Škovec 19.00 Trebnje |
za dobro letino in blagoslov pri delu (Šentlovrenc) za dobro letino in blagoslov pri delu + Olga Zupančič (obl.) in Marjan |
Petek, 19. april
|
18.00 Šentlovrenc 19.00 Trebnje 20.00 Jezero |
+ Jože Proje + Ana Rakar (obl.) za dobro letino in blagoslov pri delu |
Sobota, 20. april
|
8.00 Velika Loka 19.00 Trebnje |
+ Janez Rožnik + Ludvik in Ljudmila Pucelj (obl.) |
4. VELIKONOČNA NEDELJA 21. april
|
7.00 Trebnje 8.30 Trebnje
9.30 Šentlovrenc 10.00 Trebnje 10.00 Lukovek |
za žive in pokojne župljane + Viktor Zupančič (obl.), st. Zupančič in Fric + Jožko Medvešek (obl.) + Franc Pust (1. obl.) na čast sv. Juriju za sosesko |
Poned., 22. april
|
6.00 Trebnje 18.00 Sv. Marjeta 19.00 Trebnje |
za zanositev + Anica Željko (obl.) + starši Gorec in Frančiška Gole |
Torek, 23. april Jurij |
18.00 Lukovek 19.00 Trebnje |
za dobro letino in blagoslov pri delu + Olga (obl.) in Marjan Zupančič |
Sreda, 24. april
|
18.00 Šentlovrenc 18.00 Sv. Marjeta 19.00 Trebnje |
+ Alojzij Markovič + Franc Kaferle + Pepca Zupančič |
Četrtek, 25. april Marko |
18.00 Šentlovrenc
18.00 Sv. Marjeta 19.00 Trebnje |
za dobro letino in blagoslov pri delu (Veliki Videm) + Alojz Šircelj (obl.) in Marija + Marija Obreza |
Petek, 26. april
|
18.00 Šentlovrenc 18.00 Sv. Marjeta 19.00 Trebnje |
+ Silva (1. obl.) in družina Zajec + starši Zupančič + Franc Gorenc |
Sobota, 27. april
|
8.00 Velika Loka 19.00 Trebnje |
+ Marija Groznik + Vladimir Marinčič |
5. VELIKONOČNA NEDELJA 28. april |
7.00 Trebnje 8.30 Trebnje 9.30 Šentlovrenc 10.00 Trebnje |
za žive in pokojne župljane + Andreja Rebolj (obl.) + Pavle Jeršin in starši Miklič + družina Kek (Pluska 8) |