Preskoči na vsebino


SVETE MAŠE

Poned.,25. maj

18.00 Martinja vas

          Šentlovrenc

18.00 sv. Marjeta

19.00 Trebnje

za dobro letino in blagoslov pri delu (poljska)

(drugod) + Marija Gliha

+ Marija Meglič (obl.)

+ Ana Rogelj

Torek, 26. maj

Filip Neri

18.00 Šentlovrenc

 

19.00 Trebnje

za dobro letino in blagoslov pri delu (poljska za Mačji Dol)

+ Ana Starič (30. dan)

Sreda, 27. maj

 

7.30 Šentlovrenc

18.00 Dolga Njiva

19.00 Trebnje

19.00 Trebnje

po namenu

za dobro letino in blagoslov pri delu (poljska)

+ Slavka Kovač (1. obl.)

+ Jože Zupančič (obl.)

Četrtek, 28. maj

 

        Šentlovrenc

18.00 Sv. Marjeta

19.00 Trebnje

19.00 Trebnje

(drugod + Anton Boljka)

+ Anton Miklič ml. (obl.) in starši

+ Franc Slavec

+ Justina Urajnar (30. dan)

Petek, 29. maj

 

18.00 Šentlovrenc

 

18.00 Šentlovrenc

18.00 Sv. Marjeta

19.00 Trebnje

za dobro letino in blagoslov pri delu (poljska za Šentlovrenc)

+ Terezija Pucelj (30. dan)

+ starši Gabrijel

+ družina Zupančič (Rožni vrh)

Sobota, 30. maj

 

8.00 Velika Loka

8.00 Velika Loka

11.00 Gradišče

18.00 Sv. Marjeta

19.00 Trebnje

+ Rozalija Gliha

+ oba Sandija Andoljška

+ Franci Štepic in Matko Dragan

+ družina Matoh (Dol. Nemška vas 45)

+ Dušan Prosen (obl.)

BINKOŠTI

31. maj

7.00 Trebnje

8.30 Trebnje

9.30 Šentlovrenc

9.30 Šentlovrenc

11.00 Trebnje

za žive in pokojne župljane

+ družina Novak (Rožni vrh)

+ družina Miklič (Dolga Njiva)

+ Jožefa Korelc

+ Alojz in Minka Zupančič in za poslovni uspeh

Poned., 1. junij

Marija, Mati Cerkve

18.00 Korenitka

18.00 Šentlovrenc

 

18.00 Vina Gorica

19.00 Trebnje

za dobro letino in blagoslov pri delu (poljska)

za dobro letino in blagoslov pri delu (poljska za Vrhovo)

+ Mojca Hajdinjak Šabjan (7. dan)

po namenu

Torek, 2. junij

 

v obeh župnijah ni svete maše

Sreda, 3. junij

Karel Lwanga in ugandski muč.

7.30 Šentlovrenc

18.00 Sv. Marjeta

19.00 Trebnje

po namenu

+ Marija Kajič

+ Adolf in Marija Šepic

Četrtek, 4. junij

 

18.00 Stehanja vas 

18.00 Sv. Marjeta

19.00 Trebnje

 za dobro letino in blagoslov pri delu (poljska)

+ Jožef Bevec (obl.)

+ Ivan Longar (obl.)

Petek, 5. junij

prvi petek

18.00 Šentlovrenc

 

19.00 Trebnje 20.00 Dečja vas

za dobro letino in blagoslov pri delu (poljska za Dolenje Prapreče)

+ Marija in Ignacij Novak (obl.) in Angela

+ Tone Bartolj

Sobota, 6. junij

prva sobota

8.00 Velika Loka

8.00 Velika Loka

 

18.00 Sv. Marjeta

19.00 Trebnje

+ Ljudmila Repovž

za dobro letino in blagoslov pri delu (poljska za Veliko Loko)

+ Rafael Kostanjevec (obl.)

+ Anton Fišter (obl.)

SVETA TROJICA

7. junij

7.00 Trebnje

8.30 Trebnje

9.30 Šentlovrenc

9.30 Šentlovrenc

11.00 Trebnje

za žive in pokojne župljane

+ družina Gabrijel (Pristava)

+ dva Jožeta Miklavčiča

+ Franc Zupančič

+ Franc Kravcar in stari starši (Škovec)

svete maše lahko že naročate za naprej, vendar v Trebnjem ob nedeljah zaradi maševanja v Šentlovrencu včasih tega ne bo možno narediti po maši ob 8.30. Prosimo za razumevanje.