SVETE MAŠE
Poned., 4. marec
|
6.00 Trebnje 17.00 Šentlovrenc 18.00 Trebnje |
+ družina Fortuna (Gombišče) + Ciril (obl.) in Lovrenc Sotlar in stari starši Korelc + Anton Novak (Paradiž 6, obl.) |
Torek, 5. marec
|
17.00 Šentlovrenc 17.00 Breza 18.00 Trebnje |
+ Ljudmila Lah (7. dan) + Jože Pekolj + družina Brdovnik in Vida Stiplovšek |
Sreda, 6. mar.
|
15.00 DSO 17.00 Sv. Marjeta 17.00 Šentlovrenc 18.00 Trebnje |
+ družina Strajnar (Dečja vas) + Milena Lepej (7. dan) + Alojzija Sotlar (30. dan) + Marija Požes |
Četrtek, 7. mar.
|
17.00 Martinja vas 17.00 Sv. Marjeta 18.00 Trebnje |
+ Miroslav Drev + Alojz Kotnik (obl.) + Viktor in Mirko Resnik |
Petek, 8. mar.
|
17.00 Sv. Marjeta 17.00 Sv. Marjeta 18.00 Trebnje 18.00 Trebnje |
+ Janez Podpadec (7. dan) + Amalija in Franc Pekolj (obl.) + Marija Waschl (obl.) + Peter Kavšek (7. dan) |
Sobota, 9. mar.
|
8.00 Velika Loka 16.00 Trebnje 18.00 Trebnje |
+ Luka in Matija Skuk + Marjan Kastelic + Justina in Anton Meglič |
4. POSTNA NEDELJA 10. marec
|
7.00 Trebnje 8.30 Trebnje 9.30 Šentlovrenc 10.00 Trebnje |
za žive in pokojne župljane + Ana Kravcar (obl.) in Martin + Alojzija Grm (obl.) + Franc Verhovec (obl.) |
Poned., 11. mar.
|
6.00 Trebnje 17.00 Sv. Marjeta 18.00 Trebnje 18.00 Trebnje |
+ Filip in Milena Šilc + Mirko Darovic + Rajko in družina Šuštaršič + Franc Gašperšič (7. dan) |
Torek, 12. mar.
|
17.00 Sv. Marjeta 18.00 Trebnje |
+ Štefanija Kaferle + Franc Ozimek (obl.) |
Sreda, 13. mar.
|
17.00 Šentlovrenc 17.00 Sv. Marjeta 18.00 Trebnje |
+ Janez Jeras + družina Marn (Jezero) + Filip in Milena Šilc |
Četrtek, 14. mar.
|
17.00 Šentlovrenc 17.00 Štefan 18.00 Trebnje |
+ Ignac Kamin in starši Pevc + Johan in Olga Mišič + Janez Femec (obl.) |
Petek, 15. mar.
|
17.00 Šentlovrenc 17.00 Sv. Marjeta 18.00 Trebnje |
+ Franc Lah (Martinja vas) + Štefan in Otilija Bartolj (obl.) + Leopold Zarabec (obl.) |
Sobota, 16. mar. |
8.00 Velika Loka 18.00 Trebnje 19.00 Škovec |
+ Marta Bukovec + Karol Uhan po namenu |
5. POSTNA - TIHA NEDELJA 17. marec |
7.00 Trebnje 8.30 Trebnje 9.30 Šentlovrenc 10.00 Trebnje |
za žive in pokojne župljane + Marija Šepic (obl.) + Jože in Jožefa Tomažin + Frančiška in Jože Strah |