VEROUK

VEROUK se začne 11. septembra, za prvi razred pa 20. septembra.

K VEROUKU lahko še vpišete: v ponedeljek, 11. sept., od 15.00 do 17.00 in v času uradnih ur v župnijski pisarni.Tel. 041 601 326.

URNIK VEROUKA V TREBNJEM 2023/24 – veroučna ura traja 45 min.

torek

sreda

6. raz.

6. raz.

2. raz.

Urnik se še lahko spreminja glede na šolski urnik ali druge okoliščine.

Ure verouka so takoj po šoli ob 13.00 ali 13.15 namenjene predvsem vozačem!

URNIK VEROUKA V DOLENJI NEMŠKI VASI 2023/24 - verouk je v šoli.

torek

sreda

1. raz.

1. raz.

2. raz.

VEROUK se za ZAČNE 11. SEPTEMBRA, razen 1. RAZRED , ki začne z veroukom 18. septembra.

Veroučno leto želimo blagosloviti s sveto mašo v nedeljo, 10. septembra, ob 10.00 v Trebnjem. BLAGOSLOVILI bomo tudi šolske torbe, ki jih prinesete s seboj.

STROŠKI VEROUKA: celoletni prispevek ZA VSE 50,00 € na družino (kateheti, čiščenje, najemnina v Dol. Nemški vasi, učila, liturgični zvezek)

1., 2. in 3. razred ------      13,00 € delovni zvezek

4., 5. in 7. razred ---------- 10,00 € učbenik in 8,00 € delovni zvezek

8. razred ---------------- 12,50 € učbenik

Radi bi vsi, da bi bilo vse brezplačno, pa žal ne gre. Če kdo ne bi mogel plačati stroškov, naj pove. Naj nihče zaradi stroškov ne izostane od verouka. K stroškom lahko priskočite tudi stari starši in botri otrok. Lahko plačate tudi naslednji mesec. Možna je izposoja učbenikov, da razbremenimo stroške - seveda, če to želite.

ŠENTLOVRENC - VPIS K VEROUKU ZA VSE OTROKE bo v nedeljo, 3. septembra, po sveti maši. K vpisu prinesite podpisano spričevalo in izposojene knjige, kdor jih še ni prinesel, za PRVI RAZRED pa družinsko knjižico ali krstni list otroka, če je bil otrok krščen v drugi župniji.

URNIK VEROUKA V ŠENTLOVRENCU 2023/24 – veroučna ura traja 45 minut

tor.

sre.

7. in 8. raz.

Veroučno leto želimo blagosloviti s sveto mašo v nedeljo, 10. septembra, ob 10.00 v Trebnjem. BLAGOSLOVILI bomo šolske torbe, ki jih prinesete s seboj.

STROŠKI VEROUKA: celoletni prispevek 50,00 € na družino (kateheti, učila, liturgični zvezek)

1., 2. in 3. razred ------         13,00 € delovni zvezek

4., 5. in 7. razred ----------     10,00 € učbenik in 8,00 € delovni zvezek

8. razred ----------------         12,50 € učbenik

PRIJAVNICA za 1. razred veroučne šole v letu 2023/2024

Verouk je v šoli v Dolenji Nemški vasi

Ime in priimek veroučenca:   _______________________________________

Rojen: Kdaj:_______________________    Kje:__________________________

Krščen: Kdaj: ___________________   Kje:__________________________

Bivališče (naslov):___________________________Telefon staršev: _____________________

e-pošta (e-mail):______________________________________ Naj bo čitljivo!

Zdravje otroka - posebne zahteve: ______________________________________

Ime in priimek očeta:________________________________; poklic: ___________________

Ime in priimek matere: ___________________________­­ dekliški priimek:______________;

poklic: _________________________

Poroka (obkroži):   a) da     b) ne   c) civilna   č) ločeni   d) ločeni in ponovno poročeni

Skupina – v katerem razredu je v šoli: ________________razred

Skupaj z otrokom smo se odločili za verouk in življenje po veri. Otrok bo redno prihajal k veroučnim uram in sodeloval. Kot starša ga bova spodbujala k dobremu in mu s svojim zgledom pomagala rasti v veri. Ob nedeljah in zapovedanih praznikih bomo skupaj pri sv. maši (gotovo pa vsaj eden od staršev!).

S podpisujem dajem soglasje, da se podatki lahko uporabljajo za interne potrebe Veroučne šole.

V Trebnjem (datum): __________________         Celoletni prispevek z zvezkoma: 63 €

Podpis: _________________________      ali       __________________________

(oče)                                                         (mati)